Bize Ulaşın

Trend Aktüel olarak, okuyucularımızın geri bildirimlerine ve sorularına her zaman açığız. Bize ulaşarak, sitemiz hakkındaki düşüncelerinizi paylaşabilir, önerilerinizi iletebilir veya herhangi bir konuda yardım talep edebilirsiniz.

İletişim kanallarımız şunlardır:

Telefon: Trend Aktüel ekibiyle telefon üzerinden iletişime geçmek isterseniz, +90 547 584 475 85 31 numaralı telefonu arayabilirsiniz.
Hafta içi 09:00-17:00 saatleri arasında hizmet veriyoruz.

E-posta: Herhangi bir konuda bize e-posta göndermek isterseniz, info@trendaktuel.com adresine mail atabilirsiniz. Mailiniz en kısa sürede cevaplanacaktır.

Adres: Trend Aktüel ekibine posta yoluyla ulaşmak isterseniz, Zafer Mahallesi, Emek Sokak, No:34, Kat:3/4 adresini kullanabilirsiniz.

Sosyal Medya: Ayrıca, Trend Aktüel ekibiyle sosyal medya hesaplarımız üzerinden de iletişim kurabilirsiniz. Facebook, Twitter ve Instagram hesaplarımız üzerinden bize mesaj gönderebilir ya da takip edebilirsiniz.

Facebook: https://www.facebook.com/trendaktuel
Twitter: https://twitter.com/trendaktuel
Instagram: https://www.instagram.com/trendaktuel
LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/trendaktuel/

Misyonumuz doğru, tarafsız ve güvenilir habercilik yapmak olduğu için, okuyucularımızın görüşlerini önemsiyor, onların geri bildirimleri sayesinde kendimizi sürekli geliştiriyoruz.

Umarız Trend Aktüel ile ilgili herhangi bir sorunuzda ya da önerinizde yardımcı olabilmişizdir. Bize ulaşırken, mümkün olduğunca detaylı bilgi vermenizi ve iletişim bilgilerinizi net bir şekilde belirtmenizi rica ederiz.

Başa dön tuşu